Úvodní slovo

Vítám všechny samouky, začátečníky a každého, kdo se právě nachází na této stránce.

Jsem Marie, tvůrkyně digitálních materiálů pro samouky cizích jazyků v projektu Nadšení samoukové. Pokud se chcete učit jazyk hned od začátku skrze praxi, na našich stránkách jistě najdete to, co hledáte. :-)

Ve Virtuální škole se naučíte základy španělštiny a budete mít také příležitost se díky zajímavým dokumentům podívat do několika hispanofonních zemí. Tedy tam, kde se mluví španělsky. V kurzu se používá seseo. To znamená, že neuslyšíte to španělské /θ/ mezi zuby.

Budete si rovnou moct vyzkoušet to, co jste se právě naučili mimo jiné i díky tomu, že hned od samého začátku budete chatovat s rodilým mluvčím.

Kurz není nijak časově omezen. Je tedy jen na vás, kdy se mu budete věnovat.

Virtuální škola na Facebooku

Pokud se budete chtít na cokoli zeptat, nebo vám tu něco bude chybět, můžete mimo jiné napsat i do této facebookové skupiny

Kód pro vstup je:

NAVIDAD2020

(bez tohoto kódu nelze vstoupit do skupiny)

Můj španělský lexikon

Také si rozhodně stáhněte tento sešit, který vám pomůže během vašeho studia! Zapisujte si do něj všechny vaše úspěchy nebo neúspěchy, ať vidíte, v čem zabrat a dělejte si výpisky z gramatiky a slovíček. 📒🖍

Lexikon je dostupný ke stažení ve facebookové skupině Virtuální škola.

Chci začít